Страви з курки – курячі ніжки, тушковані по-филиппински. Рецепт з фото простий і смачний

Приготування страв з курки зараз віддають перевагу в багатьох сім’ях. Продукт недорогий і легко доступний. Величезна перевага страв з курки в тому, що готуються вони дуже швидко.

Купив по дорозі додому з роботи, свіжу охолоджену курку. Помив її, обробив, поклав на сковорідку або в духовку, і максимум через годину, смачна курочка вже готова.

Хоч з чим подавай смажену або запечену курочку. На гарнір підходить абсолютно все — і крупи та овочі. І тільки одна обставина може турбувати господиню, одні й ті ж страви з курки можуть «приїдатися». Хочеться приготувати курку смачно, і якось по-новому. Бажано також витратити на це не так багато часу. І таке блюдо є — це курячі ніжки, тушковані по-филлипински.

Як це не дивно буде звучати, курку по-филиппински мене навчили готувати в Китаї. В одній зі своїх відряджень, нас разом з подругою запросили в гості в китайську сім’ю. Ми продегустували там багато різних страв. Треба зазначити, що на китайському столі завжди їх велика різноманітність. Особливістю є і те, що всі страви вони готують досить швидко, вже тоді, коли гості прийшли, заздалегідь робляться тільки заготовки.

Ми навіть дивувалися з якою швидкістю страви додавалися на стіл, причому сама господиня приділяла нам увагу, і довго на кухні не пропадала.

І ось одним з таких страв і була ця курочка. Тоді правда ми і не знали, що вона так називається. Можливо там вона має якусь іншу назву. Це було неважливо, курка нам сподобалася, і господиня люб’язно поділилася з нами рецептом. Вдома я почала готувати курку за цим рецептом, і всім вона припала до душі. Тільки довгий час вона у нас була без назви. Поки, через досить тривалий час, в одному з журналів мені не попався дуже схожий рецепт, який так і називався «курячі ніжки, тушковані по-филиппински».

Ну, по-филиппински, так по-филиппински. З тих пір так і називаємо це блюдо.

kurinye_nozgki

Сьогодні я пропоную Вам її приготувати. Робиться блюдо зовсім нескладно. Але незважаючи на свою простоту, курочка виходить дуже смачною, і пікантною. Особливістю цієї страви є те, що перед приготуванням курку маринують. У складі маринаду цукор і оцет, і тому готова курка виходить в кисло-солодкому соусі. Дуже близько, до речі, до китайської кухні. Люблять вони і курку, і рибу готувати в кисло-солодкому соусі. І так, приступимо…