Суп мінестроне – класичний рецепт італійського супу

Мінестроне ( в перекладі з італійського «великий суп»), мабуть, найпопулярніше в Італії блюдо. Таку назву він отримав тому, що в його складі завжди багато різних інгредієнтів. Готується він зазвичай з сезонних овочів, але іноді в нього додаються макаронні вироби або рис, рідше включаються м’ясні вироби, такі, як бекон, і куряче м’ясо.

Сьогодні і ми будемо готувати його з сезонних овочів, тобто з тих, які можна спокійно купити на ринку в цей час року. Зараз кінець осені, і овочів як раз багато. Тому можна спокійно вибрати з чого готувати.

Рецептів приготування цього італійського супу існує безліч, але кожен з них можна вважати класичним, особливо, якщо дотримуєшся основні правила приготування. Це так звані секрети приготування мінестроне:

  • обсмажування овочів повинна неодмінно проводиться на оливковій олії. І так цей процес навіть і не назвеш, тому що нічого не має обсмажуватися до коричневого кольору, навіть цибулю. Тому це обсмажування, але повільне і поступове, на невеликому вогні. Його швидше можна назвати навіть гасінням, ніж обсмажуванням.
  • при приготуванні обов’язковим є використання овочевого бульйону. Але якщо хочеться, то можна варити суп і на м’ясному бульйоні.
  • сезонність — цей пункт, ми вже відзначили. Чому він важливий? Та тому, що сезонні овочі набрали самий сік і силу, і тому суп з них вийде дуже смачним, навіть без додавання м’яса.
  • іноді в суп додають соус песто, саме так ми і будемо сьогодні готувати.

sup-minestrone

В принципі, нічого складного в приготуванні немає. Тому ми з легкістю впораємося з цим завданням. І наш суп вийде ароматним і смачним!