Супи на кожен день. Прості і смачні рецепти супів на кожен день (корисні поради приготування смачних супів)

В Європі -суп «soupe» , у нас — юшка, борщ, борщ, калья (розсольник), селянка (солянка). Так називалися перші страви ще до початку правління Петра I. А вже при його дворі отримали поширення рідкі чужоземні страви, які і отримали назву «суп». У подальшому всі відомі юшки також поступово стали називатися «супами». Але збереглися назви перших страв, які готують і по сей день — це як раз борщ, щі, солянка і розсольник.

Дивіться також: Суп «Харчо» — рецепти приготування з фото

Взагалі сам суп, саме як готову страву, в Європі з’явився порівняно недавно, всього 400-500 років тому. Тоді, коли з’явилася посуд для цього. У Китаї та на Сході значно раніше, ще до н. е.

Звичайно ж це не означає, що до цього часу овочі і м’ясо не піддавалися тепловій обробці. Їх варили і вживали в їжу. Пили бульйон, і окремо їли варені овочі. Однак слід відрізняти суп як страву, де його складові є нероздільними частинами, що створюють загальний смак, загальну композицію і просто відварені продукти або їх суміш.суп-пюре

В даний час супи відрізняються великою різноманітністю. Існують гарячі і холодні супи, супи бувають м’ясні, також з м’яса птиці, рибні, овочеві, грибні, з морепродуктів, молочні і фруктові; прозорі та заправні, обжарювальні і загущені, а також супи-пюре і солодкі супи.

Так як же приготувати смачний суп. Врахувати всі тонкощі і нюанси, і домогтися збалансованого смаку.

Існують роками перевірені правила, які дозволять приготувати смачний, корисний суп, зберігши при цьому максимально можливо, всі корисні властивості продуктів, які ми використовуємо при варінні. А також зварити такий суп, щоб він був не тільки смачний, але також і виглядав естетично і привабливо.

машхурда