Вино з кульбаб — рецепти приготування в домашніх умовах

Травень. Промінчики весни бризкають в очі. А перед вами поляна жовтих кульбаб. З чим у вас асоціюється сонячні і ніжні квіти? З вінками, легкістю? А, може, з варенням? Знайте, з веселих рослин можна приготувати запашний, смачний і корисний напій. І не просто напій, а справжнє… вино.

Воно, мов сонце, розіллється по венах, залишивши слід весняного настрою. Солодке, бадьорить, незабутнє… Уявіть, у ваших засіках через якісь 2-3 тижні заютятся красиві пляшки з класичним, медовим або цитрусовим квітковим вином. А, можливо, воно буде з пряною мелісою.

А якщо у вас виникне питання, чим же здивувати гостей під час застілля або який зробити подарунок близьким і коханим? Рішення знайдеться в пляшечці весняного винця. У рідних відвисне щелепа, коли вони дізнаються, з чого воно. Адже кожен читав знаменитий роман Рея Бредбері, і у них одуванчиковое вино буде асоціюватися ще і з цим чудовим твором.

Швидше перевтілюємося виноробів і не втрачаємо час. Озброюємося способами створення бурштинового еліксиру. І він незабаром потрапить на ваш свято життя.