Вино з сливи — прості рецепти в домашніх умовах

Душа. Деякі шукають доказів її існування. А хто-то і так впевнений, що всередині нас є якась енергія, що дає сили, віру для творення корисних і смачних справ. Раджу пустити своє натхнення в один смачний і цікавий процес. Зі всією душею і любов’ю приготувати незвичайне, натуральне і м’яке вино з стиглої сливи.

Тим більше, що ми накопичили вже в цій справі багатий досвід. Робили хмільний напій з вишні, яблук і винограду. Та що там говорити, ми навіть вміємо робити його з кульбаб.

Зараз вже завершений сезон дозрівання овочів і плодів. І, якщо ви припасли багатий урожай, то чому б не перетворити його в приємний і без гострих відтінків напій? Пропоную відтворити його кількома способами: простим рецептом з плодовими кісточками. Використовуємо в приготуванні спиртного рукавичку, а в нектар додамо пряну корицю.

Зробимо слив’янку з цукром і горілкою. Якщо у вас залежалося фруктове варення, то і його можна пустити в чарівний процес, додавши в алкоголь родзинки.

Ви від душі повеселіться з чарівним ласощами. Заспіваєте, так станцюєте. Ваш дух наповнять нотки щастя, гармонії і відмінного настрою. Так давайте швидше підготуємо фрукти до їх головному подорожі. І самі станемо на шлях винокура.