Вино з винограду — прості рецепти в домашніх умовах

Воно супроводжує нас протягом усього життя, роблячи її яскравішим, насиченішим і смачніше. Без нього немислимий жоден свято, чи значуща подія. З ним ми веселимося в компанії друзів і сумуємо на самоті. Біле і червоне – воно таке різне по своєму смаку, аромату, терпкість і солодощі. Одні люблять сухе, інші воліють в ньому солодку нудотність. Є також любителі полоскотати собі рецептори не тільки ароматами стиглих ягід, але і відчути градус.

Кожен може вибрати на свій смак. Так, як ви напевно вже здогадалися, це воно – чудове виноградне вино! Людина і природа поєдналися у єдиному пориві приготувати воістину божественний нектар. Сонце на протязі декількох місяців живить білі і чорні грона світлом, теплом і ще чимось своїм, невідомим. Чоловік дбайливо доглядає за лозою і збирає щедрі врожаї.

Потім своїми руками він трансформує плоди в напій, зберігаючи при цьому все, що вони накопичили під час росту. Протягом місяця, або навіть двох він творить диво, виробляючи потрібні дії і пильно спостерігає за процесом.

Продукт у всіх в результаті виходить різним за смаком, кольором, ступеня прозорості і фортеці, і це залежить не тільки від сорту чорних і білих грон. Це також залежить від знань, умінь і того уваги, що приділяється продукту. Сьогодні ми будемо набиратися тих самих знань і умінь. А любові і уваги напевно у кожного, хто береться за цю справу, знайдеться в достатку!

Ми провели генеральну репетицію, і приготували вишневочки і яблучний сидр. А сьогодні впритул займемося Ізабеллою, червоним напівсолодким і білим сухим, а також навчимося створювати вермут, практично такий же, як ніжний Мартіні, або зухвалий Чінзано.