Вино з винограду Ізабелла: рецепти приготування в домашніх умовах

Посмішка. Вона буває такою різною. Задоволеною, сумною, коханої, красивою і, звичайно, щасливою. А що у вас викликає ця міміка? Відмінні новини, смачна їжа? Чи, може плани на вихідні? Нехай смайл на вашому обличчі заграє і від відмінного вина. І не простого, а виготовленого власноруч. Думаю, від такої перспективи у вас точно підніметься настрій.

Пропоную приготувати напій з винограду. Так, його сортів дуже багато. Солодких, трохи терпких, білих, зелених, червоних і чорних. А ми з вами торкнемося плоди з цілим букетом ягідних смаків. І назва їм Ізабелла.

Приготувати смачний нектар можна кількома способами: без води з додаванням природного бентоніту для освітлення напою. Або з додаванням води й цукру. Ще для вас підготовлено цікаве відео, в якому в чарівний напій вноситься тільки цукор.

Вино вийде яскравим ягідним ароматом та полуничним смаком. Ви заулыбаетесь від такого поєднання відтінків. Обіцяю! До речі, в попередній статті ми вже ділилися різними рецептами, де можна знайти напій навіть з листя даної культури.