Вино з яблук — 7 простих рецептів в домашніх умовах

Легке, з солодкими нотками, дурманне і таке різне. І найголовніше, домашнє. Це все воно – яблучне вино. Можливо, у вас і в думках не було приготувати його. Але якщо все ж хоч одна з них вас відвідала, значить настав час набратися сміливості і зробити це! Тим більше, що ми вже накопичили досвід і приготували вишневе!

Якщо у вас свій будинок, для початку, визирніть у вікно. Скільки стиглих плодів яскравими гирями звисає з «рук» дерев. А ще більше їх на землі. Прийшов момент зібрати цей щедрий урожай і зародити в красивих упаковках ароматний напій.

А якщо у вас немає дачі і ви читець квартирного проживання?! І для вас сготовлен сезонний врожай. Він чекає вас в найближчому магазині. Гріх не купити ароматні фрукти і на власних квадратних метрах не виготовити смачне, без шкідливих барвників та добавок, чудовий фруктовий напій. За нього вас будуть носити на руках!

З чого ж почати? А ось вам кілька рецептів: створіть нектар по самому простому рецептом, з водою або без додавання цукру. Обов’язково зробіть сидр. Ще скористайтеся рецептом, де застосовується гумова рукавичка для створення напівсолодкого.

Так створіть плодовий напій з черноплодкой, грушами та російським ” південним виноградом. Ще є простий спосіб приготування сонячної смакоти. І в кінці нашого солодкого подорожі зустрінуть вас слушні поради для уникнення помилок у захоплюючому процесі.

В путь, друзі. За збором соковитого врожаю, з якого ви претворите в життя фруктове чари. Зберемо кожен плід вчасно і не допустимо, щоб хоч один з них у нас виявився незатребуваним на випав раптово снігу. Це пригода вам запам’ятається надовго. Обіцяю.