Вишневе вино в домашніх умовах — 5 простих рецептів

Вишня – це чудовий дар природи з унікальним ні на що не схожим смаком. У стиглому вигляді вона наповнена солодкістю, легкою приємною кислинкою і терпким присмаком. Саме завдяки цьому, вона незамінна в приготуванні різних видів варення і компотів.

Але ще з неї готують дуже смачне домашнє вино. Зазвичай займаються цим в південних регіонах нашої країни, де багато сонця і плоди встигають насититися теплотою і насолодою. Тоді-то і з’являється ця терпкість, бархатистість і незабутній смак, який можна передати готують напою.

У північних районах ці фрукти мають трохи більше кислоти, ніж солодощі. Але і з них також можна готувати задумане, просто додавати трохи більше цукру. До того ж, в сезон соковиту солодку вишню привозять з півдня, і якщо є можливість, то завжди можна придбати її для заготівлі. Загалом, як кажуть, було б бажання…

Сьогодні я поділюся з вами самими простими рецептами приготування. У них немає нічого складного, і якщо зрозуміти основний принцип, то будь-який рецепт виявиться зовсім не складно втілити в життя.