Як маринувати шашлик з курки: у кефірі, соєвому соусі, пиві

Як маринувати шашлик з курки? Чому саме з самим простим і поширеним м’ясом виникає безліч питань, якщо саме його ми хочемо приготувати на пікніку. Поспішаємо вас запевнити, що нічого складного в цьому немає. І пропонуємо прості рецепти для маринаду курячого шашлику зі знайомих продуктів!

Куряче м’ясо цілком може стати центральною стравою на пікніку. Повірте, його знайомий смак, приївся за довгий час холодів, раптом здасться несподіваним і оригінальним! Головне, знати, які частини тушки використовувати, і з якими інгредієнтами їх з’єднувати!

5 секретів правильного маринаду для курячого шашлику

  • Маринад для шашлику з курки повинен, в першу чергу, наситити м’ясо смаком. Цим він відрізняється від рецептів, призначених для більш твердих сортів м’яса, в яких кислоти в маринаді працюють також над розм’якшенням волокон. Тому абсолютно не обов’язково додавати до його складу звичну «кислинку». Навіть якщо ви приготуєте медові ніжки, вони все одно будуть м’якими.
  • У питанні, як замаринувати шашлик з курки, часовий фактор не відіграє значної ролі. Зовсім не потрібно витримувати м’ясо в спеціях ніч, досить буде всього пари годин маринування. Однак ще пара годин зробить смак по-справжньому розкішним.
  • Маринад для шашлику з курячих крилець або стегенець не повинен містити звичайний оцет (виняток становить натуральний винний оцет). Справа в тому, що маринувати курку з укусом — значить, спочатку приректи ніжний продукт на жорсткість.
  • Не готуйте маринад для шашлику з курки на основі майонезу. Незважаючи на максимальну простоту такого рецепту, страва стане не тільки некорисним, але навіть небезпечним через виділення безлічі шкідливих речовин в період його нагрівання на вугіллі. Однак винятки існують. Якщо ви зробите маринад з майонезом, власноруч приготованим з жовтків, оливкової олії і гірчиці, такий соус не принесе шкоди!
  • Смачний результат чекає вас при приготуванні шашлику з курячих потрошки, наприклад, печінки або серця. Маринувати їх необхідно протягом 1 години. Приготувати такий шашлик можна як на вугіллі, так і в мультиварці або духовці.