Як приготувати омлет без молока: секрети і 5 рецептів

Як приготувати омлет без молока? У чому секрет і особливості приготування? Як вибрати інгредієнти і правильно їх приготувати? Дізнайтеся історію походження страви, а також освойте кілька простих і смачних рецептів на кожен день.

Історія страви

Омлет — страва з яєць, знайоме кожному з нас. Думки істориків про походження омлету розділилися. Одні вважають, що воно прийшло до нас з Давнього Риму, інші приписують йому французькі корені. Існує велика кількість варіацій омлету. Італійці готують фріттату, в Японії блюдо носить назву омурсета, а в Іспанії — тортилья. Французи готують омлет тільки з яєць і пряних трав, без додавання молока, води або борошна. Наші предки з Давньої Русі теж готували схоже блюдо під назвою драчена.

Класичний рецепт омлету передбачає застосування молока. Але, можна отримати пишне і ніжне блюдо без нього? Адже деякі люди страждають непереносимістю лактози або домінуючого цукру в молоці. Для них буде актуальним рецепт омлету без молока в мультиварці, на сковороді або в духовці з пряною зеленню, сиром, салом, овочами, шинкою.