Борщ – 8 кращих покрокових рецептів з фото і відео

Як відомо, батьківщиною борщу є Україна і південні області Росії. Але готують його не тільки там, він також є найулюбленішим першою стравою і в Білорусії, Литві, Польщі, Болгарії і Молдови.

Борщ готується з великої кількості овочів і м’яса. В деяких варіантах додаються також гриби, квасолю. Але основним продуктом, що характеризує його є звичайно ж буряк. Саме вона робить його колір червоним, насиченим і надає бульйону характерний солодкуватий смак.

У різних регіонах Росії, і тим більш України борщ готують по-різному. Тому рецептів його приготування накопичилося вже чимало. І це говорить про те, що це перша страва дуже поважають, а для багатьох — це взагалі найсмачніше і улюблене з перших страв.

Я сьогодні хочу запропонувати Вашій увазі різні рецепти українських і російських борщів. Щоб ті, хто любить його, могли готувати його як можна частіше, і при цьому не повторюватися!

borshh

Моя бабуся, коли варила це смачне і ароматне блюдо завжди говорила — «Щоб приготувати смачний борщ — навколо нього треба походити!» Я була тоді ще мала, і не зовсім розуміла сенсу даного висловлювання. Тепер вже давно готую борщі сама, і знаю точно, що означає цей вираз.

Для того, щоб все вийшло смачно і правильно, потрібно насамперед бажання і час! Ні того, ні іншого нічого путнього не вийде. Тому запасайтеся ними, а також необхідними продуктами, і будемо готувати дуже смачні борщі.

І першим у нас буде рецепт, який готується найбільш часто — це класичний!