Рецепт приготування справжнього узбецького лагмана з фото і відео

Лагман — дуже популярне середньоазіатську національне блюдо. Вважається, що своїм походженням зобов’язаний Китаю. В подальшому отримав широке розповсюдження в інших країнах Середньої Азії. Готують його в Казахстані, Узбекистані, Киргизії, Таджикистані, Афганістані. Популярний він також у кримських татар і уйгурів.

Це одночасно і перше, і друге блюдо. Помилково вважати це блюдо супом. Лагман може готуватися при більшій кількості бульйону, а може і при мінімальному, так званий у уйгурів «сухий лагман».

Відмінною особливістю є те, що це блюдо готується переважно з баранини, овочів і саморобної витягнутої локшини.

І ще однією відмінною особливістю є те, що це дуже смачне блюдо. Баранина в поєднанні з овочами дає просто приголомшливий феєрверк смаку.

Лагман

Сьогодні я поділюся з Вами таким рецептом, як готують його в Самарканді, місті мого дитинства. Цей густий суп там готують дуже смачним. І не тільки вдома, але в будь-якому кафе, ресторані і навіть просто в парку у вуличній їдальні на 2 столика. Скрізь Вам подадуть така страва з смачної коржем, що можна буде забути про все на світі, поки в тарілці у Вас не стане порожньо.

Ну що, хочете навчитися готувати такий лагман? Тоді вперед! І не думайте, що це неможливо. Можливо, так ще як! Приготуєте один раз, і всі будуть просити у Вас рецептик.