Горілка та її незвичайне застосування

стакан и надпись водка на стенеКожному знайоме слово горілка. І кожному відомо, для чого горілка застосовується. Правильно — приймається всередину. Але далеко не кожен знає, що горілку можна використовувати далеко не за призначенням. Існує безліч варіантів використання горілки. Давайте розглянемо деякі з них.

Горілка є прекрасним антисептиком, жирорастворителем і консервантом, вона широко використовується у побуті, замінюючи собою безліч різних засобів.

Горілка — як засіб гігієни.

  • За допомогою ватного диска нанесіть горілку на особу в якості в’яжучого засобу; вона прочистить шкіру і звузить пори.
  • Хочете зробити дію шампуню для жирного волосся більш ефективним? Влийте у флакон ковпачок горілки. Після цього шампунь буде набагато краще очищати волосся і стимулювати їх ріст.
  • Розмішайте десять столових ложок меленої кориці в склянці горілки. Процідіть, розмішайте з теплою водою і використовувати, як рідина для полоскання рота.
  • Щоб позбутися лупи, розмішайте в склянці горілки дві чайні ложки меленої розмарину. Дайте настоятися два дні, процідіть, втирайте в шкіру голови легкими масажними рухами. Потім дайте висохнути.
  • Горілка бореться з неприємним запахом ніг. Причина запаху – бактерії, що мешкають близько потових залоз. Обтираючи вранці і ввечері ноги горілкою, ви ликвидируете ці бактерії, і запах зникне.
  • Ви вирушили в гості до приголомшливих нових туфлях. Але прийшовши, ледве сидите за столом, а про танці навіть не згадуєте – чарівні човники сильно труть. Влийте по 50 мл горілки в кожну туфлю, і через 10-15 хвилин біль вщухне.