Желе з червоної смородини. Смачні рецепти на зиму з покрокової інструкцією

Як правило, на кожній з ділянок, де росте червона смородина, вона кожен рік дає великий врожай. І багато господинь просто не знають, що робити з такою великою кількістю ягід. А з неї можна робити масу смачних страв.

Я вже розповідала у своїх статтях, як приготувати смачні консервовані огірки з червоною смородиною на зиму. І отримала відгуки, що багато хто навіть не знають про такому способі засолювання огірків. Я сподіваюся, що тепер, дізнавшись про це рецепті, вони зроблять одну-дві баночки на пробу, а спробувавши, будуть уже заготовляти їх на зиму побільше.

Також я запропонувала приготувати курячі рулетики з червоною смородиною. І цей рецепт також припав до душі багатьом.

І є у мене в скарбничці ще один смачний рецепт з смородини, це желе. Рецепт, відразу скажу, затребуваний. Всі, хто пробує таке желе, обов’язково просить розповісти, як готувати.

А готувати його насправді простіше простого. Потрібно тільки запастися терпінням, і вибрати для приготування півтора — дві години вільного часу. І тоді Ви забезпечите себе дуже смачним і корисним десертом на довгу холодну зиму.

І я скажу Вам, що коли Ви відкриєте баночку такого желе, то приготуйтеся до того, що від нього в той же день нічого не залишиться. Настільки воно виходить смачним.

zhele-iz-krasnoj-smorodiny

І його можна не тільки їсти ложками, запиваючи гарячим чаєм, таке желе добре використовувати для приготування других страв. Ті ж рулетики, які ми готували з свіжої ягоди, можна приготувати і з желе. І нічого, що в його складі цукор, від цього блюдо стане ще смачніше й пахучіше. Також желе зі смородини можна додавати в різні десерти, морозиво, подавати разом з млинцями та сирниками. І повірте мені на слово, смачніша страва — важко буде знайти.

Ну що ж, вистачить слів, пора переходити до справи, і готувати смачне желе.