Компот з абрикосів на зиму рецепти з фото

Вже не за горами останній місяць літа. Овочів, фруктів і ягід просто достаток! Щодня намагаємося приготувати з них свої улюблені страви. Адже всім відомо, що найсмачнішими вони є саме свіжими.

Але знаючи, що таке достаток скоро закінчиться, хочеться максимально продовжити задоволення, і перенести частинку літа в холодну зиму. І тому всі господині активно займаються заготовками на зиму. Консервують огірки і помідори, варять варення, заготовляють компоти.

Так і у мене, на кухні тепер кожен день консервний завод. Ось вчора, наприклад, варилося одночасно два види варення, робилися огірки зі смородиною (рецепт трохи пізніше) і заготавливался компот з абрикосів. Саме про нього і піде сьогодні мова.

Абрикоси вже поступово відходять, скоро їх взагалі не залишиться. Але які продаються — стиглі, налиті південним сонцем, з гладенькою тонкою шкіркою. Як не запастися такими на довгу холодну зиму?

kompot-iz-abrikosov

Відкриєш баночку такого компоту на який-небудь свято, або просто захочеться випити стаканчик в звичайний день, і відразу настрій піднімається! Адже в банку, самі як маленькі сонечка лежать половинки абрикосів з чудовим ароматом і смаком літа. Так що давайте заготовимо їх разом з Вами.