Кабачкова ікра на зиму – пальчики оближеш. 4 простих рецепта ікри з кабачків покроково

Рецептів заготовки на зиму кабачкової ікри існує досить багато. Є зовсім прості, що включають в себе лише кабачки, цибулю, моркву і масло. Ці інгредієнти присутні практично у всіх рецептах. А потім на цій основі додаються й інші інгредієнти, помідори або томатна паста, часник — для любителів страв погостріше, зелені, коріння. Звичайно ж сіль і перець.

Відмінності зустрічаються лише в кількості тих чи інших складових. Де то кладуть більше цибулі, де то моркви, або, навпаки, зменшують їх. Додається різна кількість рослинної олії, а то й зовсім готують ікру з майонезом.

Інгредієнти обсмажують, смажать, парять. Використовують для цього посуд з товстим дном, наприклад казан. Чи готують в мультиварці. Потім перетирають на пюре, або залишають в шматочках. Їдять ікру свіжоприготованою або заготовляють на зиму.

ikra

Приготувати кабачкову ікру в домашніх умовах зовсім нескладно. Та й часу це займає не занадто багато. Тому багато хто любить готувати її! Тим більше, що ті, хто має свої дачні ділянки, вирощує кабачків завжди дуже багато. Навіть інколи не знають, що можна робити з ними. Вже і наїлися, і заготовились, а вони все ростуть і ростуть.

А все зробили ікру з кабачків? Не всі? Давайте будемо робити разом. Я хочу запропонувати Вам кілька рецептів, а Ви вже вибирайте самі, який Вам більше сподобається. Або зробіть як зробила я. Приготуйте різної ікри по одній — дві баночки. Будете взимку дегустувати.

За цими рецептами готову ікру можна їсти відразу, а можна заготовити їх на зиму. І в тому, і в іншому випадку, коли будете їсти отримаєте масу смакового задоволення! Адже не випадково в заголовку я використовую словосполучення «пальчики оближеш!». Так і є, всі сьогоднішні рецепти цілком підпадають під це визначення.

Два дні я готувала ікру різними способами. Вся моя родина була дегустаторами. У фінал вийшли чотири рецепту. Ними і ділюся з Вами сьогодні!

Першим хочу запропонувати Вам рецепт ікри, при поїданні якій прозвучало найбільше хвалебних слів. Вона сподобалася всім нам найбільше. І коли ми намазували її на шматочок чорного хліба і їли, прицмокуючи від задоволення, ми насправді пальчики облизували. Так було смачно!