Капустяні оладки – смачні рецепти

Оладки здавна були на Русі одним з улюблених страв. Любителів цієї страви називали оладышниками, а сковороду, на якій їх пекли, ласкаво іменували ладкой. Напередодні Масниці таких любителів чекали на традиційних народних гуляннях, де поряд із млинцями подавали оладки, приготовані з найрізноманітніших продуктів, у тому числі з капусти.

Капустяні оладки є прекрасним дієтичним продуктом. З їх допомогою ті, хто стежать за своєю фігурою і намагається скинути вагу, можуть зробити свою мрію реальністю. Чому капуста сприяє нашому оздоровлення? Саме цей овоч служить джерелом цінних мікроелементів, таких як фосфор, цинк, залізо, магній, необхідних для правильного протікання життєвих процесів в організмі людини.

Капуста чудова тим, що при зберіганні тривалий час зберігає міститься в ній кількість вітаміну C. Тому навесні продукти з капусти так необхідні. Капуста стимулює роботу органів шлунково-кишкового тракту, регулює обмінні процеси. Низька калорійність і великий вміст клітковини підвищують цінність овочів і роблять його незамінним для дієтичного харчування. Рецептів капустяних оладок існує величезна кількість. Страви можуть готуватися з капусти білоголової, кольоровий, брюссельської та інших видів.