Кукурудза – корисні властивості і протипоказання

Кукурудза: корисні властивості для організму людини. Кукурудза: корисні властивості продукту в народній медицині і косметології

Кукурудза, корисні властивості якої відомі далеко не всім, використовується не тільки в кулінарії, але і в народній медицині.

Дивно, але злак включається до складу всіляких лікарських збором і настоїв. Багатий склад чинить сприятливий вплив на організм людини, поліпшує його загальний стан і також застосовується в косметології.

Калорійність і склад продукту

На 100 грамів продукту доводиться 338 Ккал. Незважаючи на високу енергетичну цінність, кукурудза включається в раціон тих, що худнуть. Справа в тому, що вона швидко дає відчуття насичення, що виключає ризик переїдання, живить організм важливими вітамінами і мікроелементами для підтримки нормальної життєдіяльності.

Чому потрібно їсти кукурудзу? Корисні властивості продукту випливають із його складу, у який входять:

• вітаміни – А, В, РР, Е, Н;

• мікро – та мікроелементи – йод, кальцій, калій, марганець, мідь, фосфор, цинк, залізо та інші;

• кислоти, регулюють рівень холестерину в крові.

Корисні елементи складу дуже швидко засвоюються організмом, завдяки чому прискорюються обмінні і процеси травлення. Як результат – людина поповнює дефіцит вітамінів та мінералів, постійно перебуває в тонусі і менше піддається стресам.