Куряча грудка в духовці у фользі, покроковий рецепт соковитою курячої грудки

Всім давно відомо, що різні страви з курки користуються великою популярністю у народу. Куряче м’ясо найдорожче, воно дуже корисне, так і готується дуже швидко. Одні суцільні плюси.

У кожній сім’ї є свої улюблені страви з курки. Але іноді вони «приїдаються», і хочеться внести в своє меню якесь різноманіття. Щоб порадувати своїх рідних улюбленої курочкою, але в новому виконанні. І тоді ми шукаємо нові рецепти, питаємо на роботі у товаришів по службі, у подруг, як вони готують вдома курку. Йдемо на простори інтернету, і шукаємо там що-небудь цікаве, і бажано легке у виконанні.

Зараз можна знайти багато цікавих рецептів. І я хочу додати цю скарбничку рецепт, який особисто мені дуже подобається. За свою простоту, невимушеність, дивовижний смак і красиву подачу. Блюдо виходить настільки красивим і смачним, що якщо б мені запропонували його в одному з ресторанів, я б не відмовилася. І повернулася б до нього знову, щоб знову насолодитися його смаком.

kurinaya-grudka-s-ovochami

Швидше за все, Ви не зможете знайти таке блюдо в інтернеті, тому що це мій власний рецепт. Може і є щось схоже, продукти адже всі використовуємо одні й ті ж. Але рецепт повністю придуманий, доведений до розуму особисто мною. І я дуже рада цьому факту, тому що страва без удаваної скромності можна назвати простим, смачним та вишуканим одночасно!

Як прийшла ідея його приготувати? Взимку ми часто готуємо страви з додаванням консервованих огірків власного приготування, які виходять хрусткими і смачними завдяки одному секретного інгредієнту. Це і азу по-татарськи, і тушкована яловичина з грибами, і розсольник.

І мені прийшла ідея спробувати використовувати свіжі огірки для приготування страв влітку. А так як ми взагалі любимо різні овочі, то рецепт склався в голові сам собою. І тоді залишилося тільки його приготувати і випробувати.

Тепер пропоную приготувати і випробувати рецепт Вам.