Окрошка — 10 рецептів приготування смачної класичної окрошки на квасі

Зовсім скоро настануть спекотні літні дні, і кращим холодним стравою в ці дні буде звичайно ж окрошка. Вона буде для нас не тільки їжею, але ще й справжнім порятунком від літньої спеки.

У минулій статті я детально розповідала про це холодному блюді і запропонувала 8 різних рецептів, приготованих на квасі, кефірі, сироватці, сметані, мінералці і майонезі. Також постаралася внести різноманітність і запропонувала різноманітні варіанти з використанням м’яса, курки, ковбаси і навіть з горіхами.

Якісь варіанти були мені добре відомі, якісь із них я знайшла в наявною у мене літературі. І їх виявилося так багато, що я вирішила написати на цю тему цілий цикл статей.

У мене є кулінарні книги ще 1960 років випуску з описом старовинних російських рецептів. Причому всі з них передбачають у складі інгредієнтів наявність квасу. Адже саме з ним готується страва у традиційному російському виконанні.

Тому і в сьогоднішній статті це буде враховуватися, і рідка складова буде готуватися виключно з того російського напою, а от інші інгредієнти будемо міняти. Адже літо довге, не будемо ж ми повторюватися кожен день?!