Омлету з сиром: 5 варіацій смачної і корисної страви

Омлет з сиром — ситне блюдо, яке легко і швидко готується. Як правильно його приготувати? Який рецепт омлету з сиром вибрати? Які інгредієнти використовувати? Розкриваємо секрети і освоюємо тонкощі приготування.

Сир — кисломолочний продукт, що володіє масою корисних властивостей. Він містить білок, повний набір незамінних амінокислот. За вмістом кальцію (80 мг на 100 г) продукт лідирує серед молочних і є ідеальним вибором для дієтичного і лікувального харчування. Яєчня з сиром на сніданок зарядять енергією і подарує відчуття насичення.

Секрети вибору інгредієнтів

Вибираємо сир

Купуючи сир, приймайте до уваги такі особливості.

  • Колір. Свіжий сир — білого або злегка кремового кольору. Жовтий відтінок свідчить про те, що продукт не першої свіжості.
  • Запах. Молочний аромат з легкою кислинкою, означає, що сир свіжий.
  • Смак. Відмінною рисою свіжого продукту є злегка кислуватий присмак. Солодкий смак свідчить про додавання цукру, щоб приховати несвіжість. Несмачний — низької якості.
  • Консистенція. Купуйте продукт з однорідною злегка маслянистої консистенції. Зернистий сир — пересушене, занадто рідкий — прострочений.

Зберігайте сир в емальованому посуді або загорнутим в пергамент в холодильнику не більше трьох днів. Після закінчення цього терміну продукт необхідно піддати термічній обробці. Не заморожуйте. Низька температура негативно впливає на його консистенцію.