Яєчня з ковбасою – смачні рецепти

Як посмажити яєчню з ковбасою смачно і незвично? Рецепт нескладний: досить простих продуктів і крапельки фантазії. Дізнаємося, як готувати яєчню з помідорами, сиром і сухарями так, щоб ситно і смачно поснідати всією родиною.

Щоб зробити яєчню з ковбасою, кулінаром бути не обов’язково — тим не менш, це просте і смачне блюдо є повсякденним прикрасою столу у багатьох країнах. В Ірландії в рецепті яєчні, як правило, замість ковбаси беруть бекон, в Угорщині у смажені яйця додають перець чилі, в Італії — змішують з пастою, в Іспанії — подають на коржику. Класичний рецепт яєчні готується на сковороді без додаткових інгредієнтів, але це не заважає йому бути самим поширеною стравою холостяцьким кухні.

Калорійність яєчня з ковбасою — 212 ккал на 100 грам. Це ситне і апетитне блюдо можна зарахувати до дієтичним, однак зробити безпечним для фігури можна, якщо запекти в мікрохвильовій печі або мультиварці без олії, додавши порізаний кубиками м’ясний продукт прямо в яєчну суміш. При смаженні на плиті для цих цілей краще використовувати сковороду з антипригарним покриттям.