Печінкові оладки з яловичої і курячої печінки

Печінка — дуже простий, недорогий, але дуже корисний продукт. Байдужих до нього немає: одні не їдять його ні за яких умов, інші — полюбляють у будь-якому вигляді. І правильно роблять! 

Насправді, користь печінки величезна, багато дієтологів вважають її найкращою м’ясним продуктом.
Чому? Читайте далі.

Користь печінки

  • Джерело заліза і гепарину. Гепарин відповідає за згортання крові, а залізо допомагає оновлювати кров’яні клітини, забезпечує синтез гемоглобіну. Саме тому рекомендують вживати субпродукти людям, що страждають анемією і тромбозами.
  • Велика кількість фолієвої кислоти і йоду. Вагітним жінкам та маленьким дітям часто радять вживати в їжу саме печінку, так як вона легше і повноцінніше засвоюється організмом на відміну від м’яса, а вітамінів і мінералів у ній значно більше. Фолієва кислота потрібна для здоров’я клітин імунної системи.
  • Печінка багата вітамінами і мінералами, необхідними для вагітних жінок і маленьких дітей.
  • Каротин і кератин. Вітамін А (або каротин) відповідає за здоров’я шкіри, волосся, нігтів і відмінний зір. Кератин прискорює метаболізм, підвищує витривалість, особливо при фізичних навантаженнях. У печінці міститься величезна кількість і того, і іншого.
  • Вітаміни, мінерали, амінокислоти. Продукт при правильному приготуванні здатний забезпечити людину денною нормою вітамінів і корисних речовин.