Печінковий торт з яловичої печінки з грибами

Як всім відомо, в 80-90-ті роки магазини нас особливо не балували різноманітністю продуктів. Але свята ніхто ніколи не відміняв. І тому кожна господиня намагалася приготувати маленькі шедеври кулінарного мистецтва з тих продуктів, які були доступні.

І якщо м’ясо було купити складно, та й дорого, то ось печінка купити можна було. А з печінки можна було приготувати шикарний печінковий торт. Він завжди був королем на святковому столі. Красивий, смачно пахне, підноситься посередині столу — торт з яловичої печінки незмінно привертав до себе підвищену увагу.

Це зараз кажуть, що печінка — це субпродукт, їсти її не треба. Але зараз багато чого говорять абсолютно про всі продукти. Послухаєш бувало, так і взагалі краще нічого не їсти.

А раніше про це навіть не замислювалися. Придумували різні рецепти з того, що було. А добре і смачно приготований печінковий торт — був однією з таких вигадок, і з’їдався за святковим столом завжди без залишку.

Печеночный торт

Зараз дуже багато людей люблять страви з печінки. І я вважаю, що правильно роблять. Печінка — смачний, ні на що не схожий за своїми смаковими властивостями продукт, який абсолютно не заслуговує того, щоб про нього так погано відгукувалися. І тому печінка готували, і будуть готувати.