Перець фарширований м’ясом та рисом покроковий рецепт з фото

Сьогодні пропоную приготувати смачний фарширований перець. Напевно всі його люблять? Особливо зараз, коли літо, і у багатьох перець виріс на городніх грядках. А адже, як відомо, такого, і страва виходить більш смачним. Тим більше, що літо в цьому році добрий. І перець встигає прямо на кущі. Його і просто так з’їсти одне задоволення. А якщо ще й смачно приготувати, тоді задоволення можна отримати навіть подвійне!

Хоча зараз і в магазинах, і на ринку продається хороший перець, везуть його з Середньої Азії. Він соковитий, м’ясистий і дуже смачний. Такий і вибирайте, якщо захочете приготувати смачне і корисне блюдо.

Важко щось придумати, і як здивувати приготуванням, коли готуєш таке всім відоме блюдо. Але сьогодні особливий день! Я готую фарширований перець не тільки для своєї родини, але і для Вас! А для гостей завжди хочеться приготувати щось особливе. Тому я буду особливо старатися. По-перше опишу все детально, по-друге, будуть фотографії, а в третіх, я додам деякі інгредієнти, які зроблять це блюдо не зовсім звичайним, але від цього не менш смачним!

perec-farshirovannyj

Ви готові? Я теж готова. Тоді приступимо до приготування. Перше, що потрібно зробити, це запастися гарним настроєм. Адже ми ж пам’ятаємо, що гарний настрій — це запорука приготування будь-якої смачної страви. А саме таке, ми приготуємо сьогодні разом з Вами.