Салат Наречена — 7 неймовірно смачних класичних рецептів

Який образ у вас вимальовується, коли ви чуєте слово «наречена»? Біле плаття, фата, красива дівчина і красиві весілля? З цією статтею у вас з’явиться ще одна асоціація. І це буде салат.

А приводом приготувати повітряну закуску буде не тільки похід в РАГС, але і наближається Новий рік, а, може, і день народження, та інші чудові події. Тому приводів для додавання смачної страви в свою скарбничку рецептів може бути більше, ніж достатньо.

І ще одна чудова новина. Складові легкої закуски дуже різні. Але їх об’єднує одне – витонченість і легкість. Спробуйте зібрати страву за класичною технологією з відвареної птахом. Ще цю страву можна створити з копченим м’ясом, або з додаванням плавленого сиру.

Дуже смачним вийде ласощі, якщо порубати в нього смажену курочку і пекінську капусту. А рубінова буряк зробить страву не тільки смачним, але і соковитим. Так само приготуйте незрівнянну смакоту, додавши в нього яблучко, а замість майонезу сметанний соус.

Чому закуска називається «Наречена»? Тому що вона виходить дуже легкою, легкою і ніжною.

Вас захопить це романтичне ласощі не тільки естетикою, але й фантастичним смаком. Ви підкорите їм всіх. Не сумнівайтеся. Дочитайте рецепти та позначте червоним дату в календарі для знайомства з ошатною закускою.