Салати з селерою — 6 простих і смачних рецептів

В нашому житті є чарівні палички. Іноді, ми і не підозрюємо про їхнє існування. А якщо і знаємо, то не звертаємо на них уваги. Думаємо, що ми і без них добре живемо. Однак це не завжди так.

Є чудотворний коренеплід. Хтось обожнює його. І правильно робить. Адже він — золото природи. В центрі вашого уваги — селера! Цей цінний страва – джерело вітамінів і корисних речовин. Він творить чудеса з нашим організмом.

А шанують його не всі, панікуючи від рідкісного овоча і незнайомого слова. І якщо ви з таких, то неодмінно полюбите ефірний компонент. Ми смачно подамо його до вашого столу!

Точніше, ви самі це зробите. Як? Незвичайне ласощі пряно змішається в салаті з ситної курочкою і яблуком, яскравою морквиною, білосніжним сиром і тропічним ананасом. А цвяхом смачного страви буде апетитна індичка з соковитим виноградом в нежнейшем сметано-медовому соусі. Ця закуска зробить ваше свято справжнім!

Всі готові страви вийдуть дивно смачними, яскравими, а головне дуже корисними! Все ще не любите селера? Тоді ми йдемо до вас!