Сирна запіканка в мультиварці. Прості рецепти на кожен день

Сирна запіканка вважається дуже корисним стравою, в принципі як і всі страви з сиру. Як відомо сир багатий білками, жирами і вуглеводами. У ньому міститься цілий комплекс мікроелементів, серед яких-найважливіші для організму — кальцій і фосфор, а також вітаміни і клітковина.

Будь-яке блюдо з сиру виходить ніжним, м’яким і смачним. Завдяки цьому всі, що ми готуємо з цього дивного кисломолочного продукту зустрічається на ура. Будь то сирні десерти, кекси, печиво, торти, або набрали останнім часом популярність чіз-кейки, а про найулюбленіші усіма вареники з сиром — вже і говорити не доводиться!

Сирну запіканку всі ми пам’ятаємо з дитинства. Її часто готували в дитячому садку, куди я ходила, коли була маленькою. Виходила вона завжди смачною і ніжною. Коли давали запіканку, всі діти чомусь вважали, що це торт. Може хтось із вихователів так сказав, щоб діти її краще їли. А може хтось з дітей так її охрестив. Як би там ні було, коли давали запіканку, за дитячими столами проносився гучний шепіт — «торт, торт…»

tvorozhnaya_zapekanka

У шкільній їдальні теж пекли смачну сирну запіканку, і я пам’ятаю на столах бувало рідко, коли щось залишалося. І судячи з того, як люблять цю страву донині, справа зовсім не в тому, що раніше було мало солодощів, або час було інше. Моя внучка, якій 10 років, завжди із задоволенням їсть запіканки із сиру — як прості, так і з різними начинками. І деколи просить: «Бабуся, а зроби запіканку, як у садку».

Приготувати смачну і корисну запіканку з сиру дуже і дуже легко. Продукти для неї потрібні самі що ні на є прості. А в даний час, з появою диво-техніки у вигляді мультиварки, готувати запіканку стало ще простіше.

У духовці запіканки не завжди виходять такими високими і пишними як би хотілося. А ось в мультиварці завжди виходить що треба! Адже зовнішній вигляд — це важливий фактор будь-якої страви. Якщо воно виходить красивим, то його завжди хочеться з’їсти швидше. Є і ще один секрет, у результаті якого запіканка обов’язково вийде пишною, їм поділюся в процесі приготування.