Сирний пиріг з ягодами – смачні рецепти

Як смачно і правильно приготувати сирний пиріг з ягодами? Правила використання замороженої ягоди у випічці. Готуємо ніжний чізкейк з полуничним желе. Рецепт пирога зі смородиною. Смачна і ніжна запіканка з вишнею в мультиварці.

Сирний пиріг з ягодами хороший тим, що готувати його можна в будь-який час року, і начинка не стане дефіцитом. Влітку доступні свіжі ягоди, а взимку — заморожені і консервовані.

5 кулінарних секретів

У приготуванні сирної запіканки із замороженими ягодами є деякі нюанси і правила. Якщо їх не врахувати, ідеальне за рецептурою страва може вийти невдалим.

  • Розморожування. Перед додаванням ягід в пиріг або запіканку попередньо їх розморожуйте. Зайвий сік потрібно зливати, щоб страва пропекалось рівномірно.
  • Покупні ягоди. Якщо на упаковці є позначка «Перед випіканням не розморожувати», значить, до складу вже додані загусники.
  • Варіації смаку. Кислі ягоди часто додають у випічку разом з солодкими, щоб смак не був яскраво вираженим. Якщо ви готуєте сирний пиріг з солодких заморожених ягід — зменшуйте кількість цукру, якщо з кислих — збільшуйте.
  • Способи розморожування. Найбільш швидкий — поставити в мікрохвильову піч на мінімальну потужність, але так втрачається велика кількість вітамінів. Наступний спосіб — залишити при кімнатній температурі. Процедура займе близько 3 годин до повного розморожування. Так активно зникає вітамін С. І останній — в холодильнику, найбільш оптимальний варіант. Зберігається максимальна кількість корисних речовин, але процедура триває близько 6-8 годин.
  • Кісточки. В черешнях і вишнях кісточки краще витягувати ще в замороженому стані. Якщо видаляти їх після розморожування, то ягоди перетворяться на пюре, і вийде багато зайвого соку.