Як приготувати пишний омлет, щоб він не падав: 6 секретів

Високими, ніжними, довго зберігають свою консистенцію омлетами славилися шкільні їдальні в радянському минулому. Але як приготувати пишний омлет, щоб він не падав в домашніх умовах? Які дотримати пропорції? Які включити інгредієнти? Дізнаємося всі секрети, щоб порадувати домочадців повітряним сніданком.

Високий омлет — мрія будь-якої господині. Завдяки своїй повітряної консистенції і м’якому смаку він завжди з’їдається із задоволенням і дітьми, і дорослими. Схожі запіканки — високі й пишні — ми бачили в дитсадівських і шкільних їдалень: вони не осідали на тарілці навіть будучи холодними. Приготувати такі ж під силу кожній господині — досить дізнатися секрет пишного омлету від досвідчених кулінарів.

Традиційно високий омлет запікається в духовці — за рахунок рівномірного пропікання страви з усіх сторін і досягається його пористість і пишність. Однак приготувати повітряний омлет на сковороді також легко: для цього страву треба томити під кришкою на малому вогні, а щоб уникнути охолодження взяти посуд з товстими бортами. Крім «шкільної» запіканки можна приготувати омлет-суфле — теж смачне блюдо, висота якого досягається за рахунок ретельного збивання білка.