Дієтична шарлотка з яблуками: низькокалорійні рецепти

Дієтична шарлотка з яблуками — десерт, який з легкістю готується в духовці і мультиварці. Крім традиційних фруктів, ми додамо в пиріг персики, а також низькокалорійний кефір, «Геркулес» і плюс до всього зробимо варіант без борошна, замінивши її манною крупою.

Низькокалорійна шарлотка з яблуками порадує не лише своїми яскравими смаковими якостями, але й позитивним впливом на фігуру. Калорійність майже всіх інгредієнтів, які використовуються в її приготуванні, мінімальна.

3 секрету дієтичної шарлотки

  • Мінімум калорій. Для випічки, покликаної сприяти гармонізації ваги і загального самопочуття, бажано використовувати продукти з низьким вмістом калорій і чим менше цукру, тим краще! По можливості уникайте курячих жовтків, так як в них багато жиру і холестерину. А також варто утриматися від солодких просочень, сметанних кремів.
  • Максимум натуральних інгредієнтів. Цукор краще замінити, наприклад, бджолиним медом. А яблука для рецепта низькокалорійної шарлотки потрібні тільки стиглі і солодкі, так як фруктоза частково зможе замінити цукор. Чим м’якше і солодше будуть яблука, тим смачніше буде десерт.
  • Тільки свіжі продукти! Свіжі продукти, наприклад, такі як курячі яйця, краще засвоюються, коли вони тільки з сідала, тому краще купувати продукти на ринку, а в магазині уважно перевіряти терміни придатності.