Шарлотка з яблуками в духовці, 5 простих рецептів з фото покроково

Скажіть будь ласка, який у нас самий популярний і улюблений рецепт пирога з яблуками? Ну звичайно ж, шарлотка! Це не тільки самий популярний, але і ще найпростіший рецепт пирога, який тільки можна придумати.

А зараз, коли тільки тиждень тому відзначали яблучний спас, саме час піч шарлотки. Яблук вродило цього року чимало! Літо спекотне, і яблука встигли налитися сонячним світлом, смаком і неймовірним ароматом. Їх смачно їсти і в свіжому вигляді, ну а вже в пирогах — просто слів немає. Іноді здається, що яблука найбільш смачними бувають як раз в пирогах.

yabloki

Взяти хоча б знаменитий «цветаевский» пиріг, це ж просто пісня. Але там, звичайно треба повозитися, щоб його спекти.

Чи То справа — шарлотка! Тісто замісити — 5 хвилин. Яблука нарізати, ще 5 хвилин. Так 30 хвилин, щоб спекти. А пиріг то який смачний виходить! Ось я вже кілька днів і печу різні шарлотки кожен вечір до чаю. Щоб поділитися з Вами процесом приготування. А мої-то як всі раді! Адже і не набридає їм. Настає день, та все питають, чи буде сьогодні до чаю вечірній пиріг.

sharlotka

Як Ви вже напевно зрозуміли, сьогодні я ділюся з Вами різними рецептами приготування шарлотки. Їх п’ять, за кількістю днів, за які я їх приготувала. Так що обирайте на свій смак.

Першим рецептом буде основний — класичний. Це основа, на ній тримаються всі інші способи приготування. Знаючи основу, ви зможете приготувати абсолютно будь-яку шарлотку. А готують її не тільки з яблуками, можна додавати й інші фрукти, а також горіхи, родзинки. Готувати її можна в духовці, мультиварці і навіть в мікрохвильовій печі.

І так, почнемо з першого рецепта.