Джем з червоної смородини — 6 простих рецептів на зиму

Чудеса. Ми віримо в них. Сподіваємося, що вони впадуть нам на голову, як манна небесна. А адже в буденному житті і реальності чари існує. Зовсім поруч. Варто тільки придивитися. Хочете, покажу?

Обережно ступите по стежці своїй дачі, або городу. Як багато тут всього. Дивіться! По-о-он там по околицях вашої землі, а, може, в її центрі, красиво розправилися кущі порічок. Обережно підійдіть до них і розсуньте гілки. Прозорі червоні ягоди нависли над землею. Так і манять вас своєю аппетитностью, а спробувавши їх, захочеться ще і ще! Ну чи не диво?

А хочете корисну чарівно ягід бачити на своєму столі не тільки влітку, але й цілий рік? В сльоту осені, зимову холоднечу або під час перших, що пробиваються весняних промінчиків сонця? Чудове варення і джем з червоної смородини буде супроводжувати вас у будь-який час року!

Способів створення казкового десерту дуже багато: приготуйте його дуже швидким способом, або за рецептом без зберігання в холодильнику. Смачним вийде повидло без кісточок, приготоване в геніальній соковарці, а ще без стерилізації і варіння ягід. І обов’язково спробуйте зачаровує конфітюр з додаванням желатину. У вас буде багато рецептів, як і вміст вітамінів в смачною ягоді.

І без чарівної палички ви створите кулінарне диво. Варто лише проявити вправність, кулінарну фантазію і любов. На вашому столі вишикується яскравими баночками смачне і пахуче солодке. Ви відчуєте себе справжніми чарівниками!