Козяче молоко – корисні властивості і протипоказання

Чому потрібно пити козяче молоко, корисні властивості продукту. Козяче молоко: корисні властивості в народній медицині і косметології

Козяче молоко – це напій з дивовижними властивостями, люблять який далеко не всі з причини терпкого смаку.

Як би дивно це не звучало, безпека його застосування іноді викликає протиріччя. Козине молоко, корисні властивості якого не всім відомі, містить у собі стільки важливих для організму речовин, що іноді його називають «еліксиром життя».

Іноді напій по своїй цінності порівнюється навіть з материнським молоком. Людський організм насичується усіма важливими вітамінами і мікроелементами, що підтримують нормальну життєдіяльність всіх внутрішніх органів.

Що входить до складу напою

Козяче молоко дуже добре засвоюється, при цьому не викликає розладу шлунка. Також вважається, що продукт гіпоалергенний, тому протипоказань до його вживання дуже мало. Дивна особливість напою полягає в тому, що в складі міститься бета-казеїн, причому його в кілька разів більше, ніж у коров’ячому молоці. Саме з цієї причини козячої молоко по своїй корисності порівнюють з грудним.

Важливо! Якщо у мами немає молока для годування дитини, не можна давати йому козяче в чистому вигляді. Напій характеризується високою жирністю, якщо дитині немає року, козяче молоко рекомендується змішувати з дитячим харчуванням.

До складу входять:

• вітаміни – А, В (1,2, 3, 6, 12), З, РР, D, Е;

• биолочигески активні речовини – біотин, лецитин, глобулін;

• мікроелементи – калій, мідь, фосфор, кальцій, йод, марганець, натрій.