Пісні млинці на мінералці – кращі рецепти на Великий піст

Після Масляної настає Великий Піст, під час якого накладається заборона на всі скоромні продукти. Від багатьох страв доводиться відмовитися повністю або обмежити їх вживання. Звичайні млинці в пост не їдять, так як до їх складу входять продукти тваринного походження — яйця, вершкове масло, молоко. Про улюблені млинці з ситної начинкою теж доводиться забути.

Однак це не означає, що не можна готувати пісні млинці, які навіть якщо не містять звичних скоромних компонентів, все одно виходять досить смачними. Більш того, рецепти пісних млинчиків різноманітні, а смак їх зовсім не прісний. І начинку для них можна придумати саму різну.

Так що, пекти млинці у Великий Піст, не застосовуючи молочні продукти, яйця і масло, не тільки можна, але і потрібно, щоб зробити свій раціон якомога більш повним і різноманітним. Є таку вкуснятинку іноді бажано і в звичайні дні, особливо тим людям, які уважно стежать за своїм здоров’ям і вагою.

Знадобляться рецепти пісних млинчиків і вегетаріанцям, які повністю відмовилися не тільки від м’яса, але і від будь-яких інших продуктів тваринного походження.