Риб’ячий жир – калорійність, корисні властивості і протипоказання

Риб’ячий жир – його користь і шкоду для дітей і дорослих. Корисні властивості риб’ячого жиру, його можливі шкоди для організму

Про риб’ячий жир чули абсолютно все.

До того ж він асоціюється з не дуже приємними відчуттями, які родом з дитинства.

У пам’яті виникає образ ложки, наповненої огидним на смак маслянистою речовиною, яке обов’язково слід випити.

Але, якщо в дитячому віці користь і шкода риб’ячого жиру нікого не цікавили, то зараз настав той момент, коли слід дізнатися все.

Риб’ячий жир: склад, калорійність, як застосовують

Головними компонентами, які переважають в риб’ячому жирі, є жирні кислоти групи Омега-3 і 6. Саме їх організм не може виробляти самостійно. А вони дуже важливі для людини. Жирні кислоти є головним джерелом енергії, яка потрібна для правильної роботи серцевого м’яза. Плюс до всього вони надають зміцнює дію на стінки судин. Також дані речовини перешкоджають розвитку атеросклерозу, не дають холестерину утворюватися і накопичуватися в організмі, знижують артеріальний тиск.

Крім жирних кислот цей унікальний продукт включає в себе такі речовини:

1. Вітамін D допомагає організму засвоювати фосфор і кальцій, які необхідні для росту міцних кісток. Крім цього, вітамін допомагає людині справлятися зі стресами, боротися з депресивними станами.

2. Вітамін А: надає сприятливу дію на шкіру, нігті. Покращує зір, перешкоджає розвитку алергії на той чи інший продукт.

3. Стеаринова, капріновая, оцтова, масляна кислоти.

Приймати риб’ячий жир, користь якого неоціненна, можна кількома способами. Це може бути рідка форма риб’ячого жиру, капсули і натуральний вигляд, а саме свіжі морепродукти високої якості.

Не можна приймати риб’ячий жир перед їжею, тому що це загрожує розладом шлунка. Якщо ви є власником досить слабкого організму, то риб’ячий жир слід поміняти на просту рибу, яка містить всі корисні речовини, хоч і в меншій кількості. Їсти рибу дозволяється не менше одного разу на тиждень. За один раз досить з’їдати 150 грам морепродуктів.

Риб’ячий жир має високу калорійність: на 100 грамів продукту доводиться 900 ккал.