Сирна запіканка як у дитячому садку в мультиварці

Як правильно приготувати корисну запіканку для самих маленьких? Красиві і смачні рецепти для дітей і дорослих. Популярний дитсадківський варіант сирної запіканки. Готуємо ароматні страви з допомогою мультиварки. Як зацікавити дитину і урізноманітнити подачу сирного пирога?

Всі ми знаємо, що сир потрібно їсти часто, а дітям так особливо. Щоб малюк їв сир із задоволенням краще всього готувати його в запіканці: і смачно, і корисно, і готувати нескладно. Ідеальний варіант — полюбився всім сирна запіканка як у дитячому садку в мультиварці.

Але кожній дитині, як і дорослому потрібно різноманітність. Як же приготувати страву, щоб дитина їла з задоволенням кожен день?

Тонкощі приготування і подачі варіації

  • Готуйте силіконових формочках. Беріть для страви дитячі фігурки, викладайте тришаровий торт, приготований в різних по діаметру форми.
  • Прикрашайте. Готову запіканку робіть «красивою». Можна намалювати візерунки глазур’ю, зробити квіти з білкового крему, викласти «мордочка» з шматочків фруктів. Одним словом, проявляйте фантазію.
  • Міняйте склад інгредієнтів. Цукор можна замінити згущеним молоком, сметану чи молоко — фруктовим або ягідним йогуртом, частина манки можна виключити й додати це ж кількість солодких кукурудзяних паличок. Для кольору кладіть в тісто какао-порошок. Різні фрукти і ягоди стануть хорошим способом для імпровізації.