Тибетський молочний гриб – корисні властивості і протипоказання

Тибетський молочний гриб: корисні властивості. Застосування в народній медицині молочного гриба, протипоказання

Молочний гриб родом з Тибету в народі величають грибом кефірним.

Має молочний гриб корисні властивості, які широко використовуються в народній медицині для лікування цілого списку захворювань.

Раніше тибетські ченці тримали в секреті можливість лікування молочним грибом, а сьогодні цей унікальний продукт завойовує все більшу популярність з кожним днем.

Що являє собою молочний гриб, корисні властивості

Сам по собі білий молочний гриб є певною субстанцією у формі кулі, яка може досягати при кінцевій стадії зростання 4-7 сантиметрів. За зовнішнім виглядом його часто порівнюють з сиром або виноградом білого кольору, але в кінцевій стадії розвитку зовні він нагадує цвітну капусту.

Цей продукт утворюється в результаті взаємодії дріжджових грибків і кисломолочних бактерій. Друга назва кефірний гриб отримав завдяки використанню в приготуванні кефіру.

Лікування захворювань молочним грибом, корисні властивості засобу

Згідно з дослідженнями вчених, головна причина розвитку всіх хвороб криється в неправильному харчуванні, а у вживанні «мертвої» їжі. До неї можна віднести м’ясні та ковбасні вироби, вживання консервів, копченостей, які в процесі перетравлення в організмі починають гнити і виділяти токсичні речовини. Якщо усунути проблему гниття в організмі, то можна не тільки очистити його від шкідливих речовин і отрут, а також відновити здоров’я, повернути молодість, уповільнити процеси старіння і поліпшити загальний стан. Продуктом, здатним справлятися з такою задачею, є тибетський молочний гриб. Його не можна назвати панацеєю від будь-яких хвороб, але очищати організм, повертаючи їй молодість і здоров’я, він здатний. Також кефірний гриб здатний:

• виводити з організму шкідливі мікроорганізми та токсини, які накопичуються за довгий час. Надаючи негативний вплив, він поступово виводить продукти гниття з організму, збудників інфекції і відновлює мікрофлору;

Також цікаве:  Селера - корисні властивості і протипоказання

• під силу йому виводити з організму важкі метали, які накопичуються, потрапляючи всередину з навколишнього середовища, наприклад, вихлопних труб автомобілів, роботи заводів, сумнівної якості води, що ллється з міських труб;

• надавати позитивний вплив на судини, очищаючи їх, приводити в норму нестабільний артеріальний тиск, знижувати кількість міститься в крові цукру;

• завдяки здатності активно розщеплювати жири гриб можна використовувати для зменшення маси тіла;

• позитивно впливає молочний гриб на зовнішній вигляд шкіри, він покращує її стан, відбілює, омолоджує;

• часто використовується гриб для боротьби з лупою, а також для стимуляції росту волосся;

• допомагати поліпшити пам’ять і концентрацію уваги. Тому у деяких випадках його рекомендують вживати для профілактики атеросклерозу;

• підходить для поліпшення жіночого здоров’я, а також лікування молочниці;

• підвищує чоловічу потенцію;

• виступаючи природним натуральним антибіотиком, згладжує негативний вплив на організм синтетичних препаратів;

• до складу входять вітаміни, мікроелементи і корисні речовини допомагають нормалізувати обмін речовин, мікрофлору кишечника, підвищити імунітет, зміцнити захисні сили організму;

• володіє гриб антимікробні та протизапальні властивості;

• сприяє виведенню жовчі з організму і швидкому загоєнню ран;

• підходить для лікування таких захворювань, як виразка шлунка і гастрит, гіпертонія, серцеві проблеми;

• помічена ефективність молочного гриба в перешкоду зростання і розмноження пухлинних клітин;

• регулярне вживання гриба сприяє полегшенню симптомів алергії на пилок.

Використання для домашнього лікування молочного гриба і протипоказання кошти

Перед тим як приступати до вживання молочного гриба потрібно правильно його підготувати. Тибетський гриб слід помістити в банку об’ємом 1 літр і залити одним склянкою нехолодного молока. Банку необхідно прикрити марлею і дати грибу настоятися в такому положенні одну добу. Молоку ж досить 18 годин, щоб прокваситься, після чого його потрібно буде відцідити через пластикове сито. Використовувати у всій процедурі приготування гриба металевий посуд не слід.

Також цікаве:  Квасоля - калорійність, корисні властивості і протипоказання

Коли молоко отцежено, тибетський гриб потрібно очистити від його залишків, промити під холодною водою і повернути до банку для приготування нової порції. Таку процедуру треба проробляти щодня, заливаючи гриб свіжим молоком щоб уникнути втрати ним корисних властивостей і придбання потемнілого коричневого кольору.

Готувати продукти на основі молочного гриба не так вже складно. Кефір, отриманий в результаті бродіння, є найпоширенішим продуктом для лікування багатьох недуг. Його треба просто пити. Курс може тривати навіть близько 1 року, кефір слід приймати щодня. Кисломолочний продукт також використовується для створення косметичних масок та інших засобів, в кулінарії для приготування, наприклад, оладок.

Збереження якостей молочного гриба і корисних властивостей

Щоб зберегти всі цінні якості молочного гриба в процесі приготування в домашніх умовах потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

1. Не залишайте гриб в холодних приміщеннях. Температура в кімнаті не повинна знаходитися нижче позначки в 24 градуси, в іншому випадку гриб покриється цвіллю.

2. Уникайте яскравого світла. Не залишайте ємність з закваскою на добре освітлених місцях або тим більше під сонячними променями. Яскраве світло вбиває корисні мікроорганізми, що знижує ефективність продукту.

3. Не можна промивати гриб ні за яких обставин в гарячій воді. Також не слід заливати окропом, так як корисні властивості улетучатся в одну мить.

4. Молочний гриб – це живий мікроорганізм. Не можна посудину, в якому він знаходиться, закривати кришкою. Гриб не зможе дихати і просто загине.

Шкода для організму молочного гриба і протипоказання

Молочний гриб досить широко славиться своїми корисними якостями, але вживати продукти на його основі можна далеко не всім людям. Має молочний гриб і протипоказання, серед яких:

Також цікаве:  Фундук - калорійність, корисні властивості і протипоказання

• тяжкі форми прояви цукрового діабету. Людям, які мають таке захворювання, від тибетського гриба краще відмовитися;

• грибкові захворювання. При наявності таких захворювань краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж вводити у раціон молочний гриб. При найменших підозрах на існування таких захворювань теж краще перестрахуватися;

• гострі кишкові розлади. Не рекомендований гриб людям з такими недугами через активізацію роботи кишечника і стимуляції газоутворення;

• має молочний гриб протипоказання для людей з бронхіальною астмою;

• індивідуальна непереносимість молочних продуктів може стати причиною відмови від прийому гриба;

• поєднання прийому молочного гриба і алкогольної продукції може сприяти розладу шлунку;

• не рекомендується поєднувати застосування гриба і медикаментів. Необхідно дотримуватись інтервалу не менше ніж три години між їх прийомом.

Вживання такого незвичайного і корисно продукту, як тибетський молочний гриб, вимагає підвищеної уваги. При його готуванні потрібно проявляти максимум обережності, виконувати всі рекомендації, щоб він подіяв на організм з користю. Не можна зловживати грибом.