Хрон – калорійність, корисні властивості і протипоказання

Цей пекучий хрон: у чому його користь і шкода? Унікальні властивості хрону: калорійність, склад, способи корисного використання

Хрін є однією з найбільш затребуваних культур. Побачити цю рослину можна практично в кожному городі. Він досить невибагливий, і будь-який, навіть не володіє достатнім досвідом садівник-городник при бажанні може отримати зі своєї присадибної ділянки значний урожай цього овоча.

Досвідчені домогосподарки по достоїнству оцінили корінь хрону, використовуючи його в якості пікантною приправи, адже він надає кожному блюду особливий пекучо-гострий смак і чудовий, ні з чим не порівнянний аромат.

Однак унікальність цього овоча полягає не тільки в своєрідному смаку, але і в його здатності лікувати деякі захворювання. Недарма цілителі ще з давніх часів використовували листя і коріння цієї рослини, виготовляючи з них різні цілющі зілля. Вважалося, що хрін сприяє відновленню сил після затяжної хвороби, призводить тонус в норму і збільшує життєву силу.

Батьківщиною цього чудового овочу вважається Східна Європа, пізніше він отримав широке поширення в усьому світі, в тому числі і в Росії. Різновид хрону, який виростає в Японії, відрізняється від традиційного ще більш різким смаком і ароматом і відомий нам як васабі.