Зелений волоський горіх з медом – корисні властивості і протипоказання

Корисні властивості зеленого волоського горіха з медом – простий рецепт. Рекомендації по застосуванню зеленого волоського горіха з медом

Серед безлічі видів горіхів найбільшим успіхом завжди користувався грецький. І це не дивно, адже він містить стільки корисних властивостей. Про користь меду відомо всім. Що вже говорити, скільки корисних властивостей суміші зеленого волоського горіха з медом?

Зелений волоський горіх з медом: загальні відомості

Мабуть, кожному жителю нашої країни відомий грецький горіх, так як він розводиться у багатьох садах і садибах, особливо він популярний в південних регіонах. Висота дерева – від 10 до 30 метрів, у нього розлога крона і товстий, потужний стовбур. Кора має сіруватий колір, квіти збираються в суцвіття по кілька (2 -3) штук.

Зовні плода присутній зелений околоплодник, який при дозріванні (як правило, в травні) чорніє і відділяється від кістянки. Погоди міститься в шкірці насіння, під якою розташовується насіннєве масляниста ядро. Плоди дозрівають ближче до вересня. Дані рослини широко поширені в багатьох азіатських країнах, на Кавказі, в Україні та Молдові вони також дуже часто зустрічаються.

Що стосується меду, то його, звичайно ж, можна придбати і в магазині, але якщо ви хочете отримати не просто солодкий продукт, а ліки, тоді краще подбати про це і купити його на пасіці у надійного бджоляра. Екологічно чистий мед – це гордість будь-якого пасічника, вкладає всю душу і сили, щоб отримати бажаний результат. Натуральний мед містить в собі дивовижне поєднання різноманітних вітамінів і мікроелементів, що робить даний продукт не тільки найціннішим елементом на столі, але ефективними ліками.

Якщо ж поєднати очищені горіхові ядра з медом, виходить чудовий профілактично-лікувальний продукт, який крім своїх цілющих властивостей, ще й дуже поживний і смачний.