Горіх кешью – калорійність, корисні властивості і протипоказання

Неоднозначний горіх кешью, в чому полягає його користь і шкода. Тільки важлива інформація про кешью, про його калорійність, користь і шкоду

Кешью, корисні властивості горіха можуть бути застосовні не тільки в харчовій середовищі, але і в медичних і косметичних цілях. Індійський горіх потрапив на наші прилавки порівняно недавно, і перший час так на них і псувався. З часом, дівчата вивчили плоди кешью і на даний момент активно його використовують і вживають.

Кешью, корисні властивості та з чого він складається

Горіх кешью, користь для організму якого ми вивчаємо, являє собою невеликий вигнутий плід у твердій оболонці. Вона неїстівна і може бути навіть отруйна, тому радимо вам купувати в магазинах і на ринках вже очищений і готовий до вживання продукт. Шкарлупі кешью знайшли застосування в медицині. Її подрібнюють, перемелюють і вводять у склад рідин, які згодом використовують для захисту деревини від жуків короїдів.

Індійський горіх дуже ніжний і приємний на смак, деякі його види навіть залишають на мові масляниста післясмак. Це досить часто вводить жінок в оману, які помилково вважають, що шкода кешью полягає саме в цьому. Однак, жирів в цьому горісі набагато менше, ніж в тому ж самому мигдалі або арахісі.

Основними складовими одного горіха кешью, користь якого ми вивчаємо, є:

• білки;

• жири;

• вуглеводи;

• крохмаль;

• харчові волокна;

• натуральна сахароза.

Що стосується вітамінної складової, то вона також присутня в особі вітамінів В, Е і РР. Якщо говорити про мінералах, то на один горіх кеш’ю доводиться: кальцій; магній, натрій, цинк, залізо і марганець.

Кешью, його користь для організму також роблять Омега-3 кислоти.

Як бачите, склад більш ніж корисний. Це аж ніяк не означає, що потрібно вживати горіх з ранку до вечора, він може викликати у вас алергію або нудоту. Але якщо з’їдати до десяти горішків в день, то ви зможете наситити свій організм всіма необхідними корисними речовинами.