Оладки на сметані – смачні рецепти

Хто не пам’ятає ніжний смак і дивовижний запах домашніх оладок! Класичне блюдо готується у великій кількості соняшникової олії, де вироби буквально плавають. А вигляд у них просто чудовий: золотистий колір і запашні краю, просто маленькі сонечка на тарілці! Навіть найвибагливіший гурман не зможе встояти і не спробувати цю красу. Не дарма оладки завжди вважалися дуже романтичним стравою, що подається на сніданок.

Приготування тіста на оладки

Оладки готуються на основі кефіру і сметани, йогурту і кисляку, вони бувають дріжджові і пісні. Час на приготування йде небагато, а результат незмінно відмінний. Крім того, в будинку завжди знайдуться продукти, які можна пустити на цю страву. Але самі смачні, ніжні і красиві вироби виходять саме на сметані.

Сметанне тісто — матеріал досить примхливий. Але варто лише набити руку, і консистенція буде виходити, як треба. Тісто можна приготувати з дріжджами і звичайне.
Вироби з дріжджового тіста більш пишні і недорогі, але на їх приготування йде трохи більше часу, оскільки доводиться чекати, поки тісто «дійде». Сметанні оладки бездріжджові готуються набагато швидше.