Оладки з курячої печінки — 8 покрокових рецептів

Субпродукти дуже корисні, однак подобаються вони далеко не всім, особливо дітям. В такому випадку, щоб нагодувати цінним продуктом себе або своїх дітей, доводиться щось вигадувати. Так наприклад, що стосується курячої печінки – вона багата на вітаміни, але в чистому вигляді викликає у багатьох відразу. На такий випадок існує відмінне рішення – приготувати з неї оладки, ніж ми сьогодні й займемося.

Взагалі цей субпродукт птиці досить недооцінений, враховуючи його калорійність та набір вітамінів. Так в ситуації, коли дитині треба живильний раціон, мама сидить на дієті, а тато просто хоче ситно поїсти, на допомогу приходить представлений продукт, а точніше страву під назвою оладки.

Звичайно, існує безліч інших рецептів приготування, наприклад, можна її просто посмажити або зробити по-строгановськи. Однак такі варіації подобаються не всім, а от коржі крім усього іншого в складі мають цибулю, моркву, борошно тощо, що робить страву більш питательней. Сьогодні ми розглянемо різні рецепти печіночників, які припадуть до душі всій вашій родині.