Роли в домашніх умовах. Способи засолювання червоної риби. Покроковий рецепт з фото

Вирішили ми сьогодні влаштувати вечерю в японському стилі. Тим більше, що я вже давно хотіла приготувати роли. І в мене все для цього було — і червона слабосолона рибка, і морські водорості, і хороший соєвий соус.

Готуємо ми роли не часто, хоча всі їх люблять. Але як говориться готуємо рідко, але влучно. Катаю ролів багато, щоб усім вистачило. Ось і сьогодні вийшло 64 ролу, непогано!

Зараз дуже багато кафе, де можна поїсти це японське блюдо. Можна навіть замовити на роботу або додому. Привезуть швидко, не встигнеш навіть оком моргнути.

А раніше ми ходили пробувати дивину в кафе японської кухні. Ходили, поки один з моїх дуже близьких друзів не приїхав до нас в гості з повним комплектом продуктів та інвентарю для приготування ролів. І провів у нас вдома навіть майстер-клас, а я була в помічниках. Тоді-то я і зрозуміла, що готувати тут особливо і нема чого. Все досить легко і просто! А зробити їх можна стільки, скільки хочеш.

rolly

Коли роли тільки з’явилися у продажу, вони вважалися делікатесом, і коштували досить недешево. А коли стали робити самі, то робили завжди багато, і наїдалися все по саме «нихочу»- і отримували задоволення.

Один до речі показав не тільки як робити роли, але і як засолити червону рибку. Сьогодні я поділюся з Вами і цим та іншими способами.