Як ліпити вареники красиво: кіскою, ялинкою і швидкі способи

Для того щоб страва змогла порадувати домочадців, вона повинна бути не тільки смачна, але і красива. Ефектна подача — половина успіху в кулінарії, особливо коли ми збираємося нагодувати маленьких прискіпливих і розбірливих їдців. Це стосується і виробів з тіста. І якщо ми хочемо здивувати близьких, давайте розбиратися, як ліпити вареники красиво, але так, щоб вони при цьому не розвалилися при варінні і повністю проварилися зо.

Варіантів ліплення вареників багато — все залежить від вашої фантазії і кількості вільного часу. Отже, вчимося робити гарні вареники відразу декількома способами.

Корисні поради

Перш ніж розглядати, як правильно ліпити вареники, і які способи найзручніші, необхідно врахувати кілька важливих нюансів, без яких може нічого не вийти:

  • місіть тісто довго (не менше 10 хвилин), поки не зникнуть великі бульбашки повітря всередині нього;
  • для більшої еластичності тіста в нього можна додати трохи рослинного масла;
  • після замісу приберіть тісто в тепле місце (або холодильник, залежно від вказівок у рецепті) приблизно на півгодини, щоб клейковина розійшлася, і тісто стало ще більш еластичною;
  • для кращого виконання художньої ліпки робіть однакові кружечки (трохи більші, ніж на пельмені), розкачати тісто у великий пласт;
  • якщо начинка протекла на краю тесту, і воно ніяк не хоче слепляться, щедро посипте краї вареника борошном і спробуйте зліпити знову.