Запіканка з макаронів в мультиварці: 3 солодких і 2 несолодких рецепта

Мультиварка здорово спрощує життя всім господиням. Як зручно покластися на розумне кухонне пристрій, а час, що звільнився від готування, провести з близькими. Макаронна запіканка з сиром, яйцем і фаршем. Секрети отримання рум’яної скоринки страви в мультиварці.

Зазвичай запіканка з макаронів в мультиварці відрізняється від приготовленої в духовці. Хрусткої скоринки, швидше за все, не вийде. Зате сама страва вийде більш пухким і соковитим.

Як зробити рум’яну скоринку

Щоб готувати в мультиварці було легко, а страви завжди вдавалися, корисно знати кілька секретів. Початківці освоювати мультиварку господині часто засмучуються, що випічка виходить блідою і неаппетитной на вигляд. Як же отримати рум’яну скоринку? Тут можливі два рішення.

  • Якщо текстура запіканки дозволяє, можна перевернути і викласти її в чашу світлою стороною вниз. У такому вигляді страву потрібно потримати ще кілька хвилин на програмі «Випічка».
  • Якщо перекласти запіканку в чашу вже не вийде, просто переверніть її на велику тарілку. Нижня частина страви буде рум’яної.