Тушкована яловичина з маринованими огірками. Покроковий рецепт з фото

Скільки я себе пам’ятаю, моя мама досить часто готувала смачну страву з м’яса з маринованими огірками. Треба сказати, що огірочки вона завжди маринує сама, за своїм фірмовим рецептом. І вони виходять у неї дуже смачними, ароматними і хрусткими.

Трапляється, що відкриє вона трилітрову банку з огірками, все поїдять смачних огірочків залюбки, а трошки залишається в банку. І стоять вони в холодильнику. І тоді мама готує з них розсольник, а буває, що і от таке смачне тушковане м’ясо з огірками.

Зараз вже я сама мариную такі ж огірочки. Але я мариную асорті, в яке входять огірки, помідори, капуста і морква. Буває додам і маленькі цибулини, або кабачок з патиссоном. Так краще і швидше з’їдається, того небагато, та цього мало-мало, дивись і в банку вже порожньо. Але ні-ні, та знову застоялися огірочки в холодильнику.

А буває, що сидиш та думаєш:»Що ж приготувати на вечерю?» І згадуєш, що можна приготувати смачне м’ясо з огірочками. Дістаєш баночку, і спеціально відкриваєш її для цього випадку.

Так сталося і на цей раз. Захотілося різноманітності в меню. М’ясо у мене було куплено. Залишилася справа за малим — взяти і приготувати.

Тим більше, що і готувати його зовсім просто. І незважаючи на те, що це м’ясо — ще й досить швидко. Щоб зрозуміти, що вийде, приблизно підкажу. Блюдо схоже на азу по-татарськи і на гуляш. Для азу використовується ще і картопля, у нас на гарнір сьогодні будуть макаронні вироби. А в гуляш використовується як підливи більше рідини, у нас буде густіше.

tushenaya-govyadina

На смак приготованого таким чином м’яса, впливає смак огірків. Тому потрібно вибирати смачні огірочки. У мене огірочки мають злегка кисло-солоно-солодкий смак. Але все в міру, ніякої смак не перебиває один одного — все збалансовано. Тому і м’ясо виходить з таким же збалансованим смаком.

Знаєте, можна багато розповідати, але краще один раз приготувати і спробувати. Тоді вже розповідати більше не треба буде. Через якийсь час Ваші домашні попросять Вас знову приготувати таке ж м’ясо.

До речі м’ясо може бути будь, підійде і яловичина, свинина, баранина. За таким же рецептом, я готувала і куряче філе. У всіх варіантах виходить просто за-ме-ча-тель-але!!! Так що давайте готувати!